AMPMDEC-2.0480
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS XO 2.0480MHZ OE
Φύλλα δεδομένων: AMPMDEC-2.0480.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
980 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AMPMDEC-2.0480 Κατασκευαστής Abracon Corporation
Περιγραφή OSC MEMS XO 2.0480MHZ OE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 83159 pcs Φύλλο δεδομένων AMPMDEC-2.0480.pdf
Σχετικά προϊόντα
AMPMDEC-2.0800T3
AMPMDEC-2.0800T3
Περιγραφή: OSC MEMS XO 2.0800MHZ OE
Σε απόθεμα: 86695 pcs
Κατεβάστε: AMPMDEC-2.0800T3.pdf
RFQ
Περιγραφή: OSC MEMS XO 19.6608MHZ OE
Σε απόθεμα: 81962 pcs
Κατεβάστε: AMPMDEC-19.6608T3.pdf
RFQ
AMPMDEC-2.0480T
AMPMDEC-2.0480T