NJ28RA0104F--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28RA0104F-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος THERM NTC 100KOHM 4380K DISC
Φύλλα δεδομένων: NJ28RA0104F--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NJ28RA0104F--
Αριθμός εξαρτήματος NJ28RA0104F-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 94317 pcs Φύλλο δεδομένων NJ28RA0104F--.pdf
Σειρά NJ28 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 100k
αντίσταση Ανοχή ±1% Ισχύς - Max 16mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Αλλα ονόματα NJ28RA0104F- Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.38" (35.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 100k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
B25 / 85 4380K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±1%