NJ28MA0302F--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28MA0302F-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 3KOHM 3960K DISC
Φύλλα δεδομένων: NJ28MA0302F--.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NJ28MA0302F--
Αριθμός εξαρτήματος NJ28MA0302F-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή THERMISTOR NTC 3KOHM 3960K DISC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 108630 pcs Φύλλο δεδομένων NJ28MA0302F--.pdf
Σειρά NJ28 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 3k
αντίσταση Ανοχή ±1% Ισχύς - Max 16mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Αλλα ονόματα NJ28MA0302F- Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.38" (35.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 3k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
B25 / 85 3960K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±0.5%