NJ28MA0103H--
AVX CorporationAVX Corporation
NJ28MA0103H-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος THERMISTOR NTC 10KOHM 3960K DISC
Φύλλα δεδομένων: NJ28MA0103H--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του NJ28MA0103H--
Αριθμός εξαρτήματος NJ28MA0103H-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Διαθέσιμη ποσότητα 178533 pcs Φύλλο δεδομένων NJ28MA0103H--.pdf
Σειρά NJ28 Αντίσταση σε Ohms @ 25 ° C 10k
αντίσταση Ανοχή ±3% Ισχύς - Max 16mW
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
Αλλα ονόματα 478-10984
NJ28MA0103H--ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 13 Weeks Μήκος - Lead Wire 1.38" (35.00mm)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή NTC Thermistor 10k Disc, 2.8mm Dia x 2.8mm W
B25 / 85 3960K B25 / 75 -
B25 / 50 - B25 / 100 -
B0 / 50 - Ανοχή Β Αξία ±0.5%