LMXS131JM470FTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS131JM470FTAS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 2.7A 64 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LMXS131JM470FTAS.pdf2.LMXS131JM470FTAS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMXS131JM470FTAS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 47UH 2.7A 64 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 90153 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LMXS131JM470FTAS.pdf2.LMXS131JM470FTAS.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LMXS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 478-7124-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.309" (7.85mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 2.7A 64 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 64 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 2.7A