LMXS07E7M470FTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS07E7M470FTAS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 750MA 150 MOHM
Φύλλα δεδομένων: 1.LMXS07E7M470FTAS.pdf2.LMXS07E7M470FTAS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMXS07E7M470FTAS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 47UH 750MA 150 MOHM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85220 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LMXS07E7M470FTAS.pdf2.LMXS07E7M470FTAS.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±20%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.276" W (7.00mm x 7.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LMXS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 478-7115-2 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.189" (4.80mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Wirewound Inductor 750mA 150 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 150 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 750mA