LMXS1010N100LTAS
AVX CorporationAVX Corporation
LMXS1010N100LTAS Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 10UH 3.18A 59 MOHM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.LMXS1010N100LTAS.pdf2.LMXS1010N100LTAS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LMXS1010N100LTAS Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή FIXED IND 10UH 3.18A 59 MOHM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 62273 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LMXS1010N100LTAS.pdf2.LMXS1010N100LTAS.pdf
Τύπος Wirewound Ανοχή ±30%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Μέγεθος / Διαστάσεις 0.413" L x 0.406" W (10.50mm x 10.30mm)
θωράκιση Shielded Σειρά LMXS
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν -
Συσκευασία Original-Reel® Συσκευασία / υπόθεση Nonstandard
Αλλα ονόματα 478-7116-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας Ferrite Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 100kHz
Επαγωγή 10µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.122" (3.10mm)
Συχνότητα - Αυτο Resonant - Λεπτομερής περιγραφή 10µH Shielded Wirewound Inductor 3.18A 59 mOhm Max Nonstandard
Αντίσταση DC (DCR) 59 mOhm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 3.18A