LG226D224MAT2S1
AVX CorporationAVX Corporation
LG226D224MAT2S1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0306
Φύλλα δεδομένων: 1.LG226D224MAT2S1.pdf2.LG226D224MAT2S1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
4000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LG226D224MAT2S1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 6.3V X5R 0306 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 93775 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LG226D224MAT2S1.pdf2.LG226D224MAT2S1.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X5R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.030" L x 0.063" W (0.76mm x 1.60mm) Σειρά LG22 (LGA)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0306 (0816 Metric) Αλλα ονόματα 478-4629-2
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Style - μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry) Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X5R 0306 (0816 Metric)
χωρητικότητα 0.22µF εφαρμογές Bypass, Decoupling