LG226C104MAT2S1
AVX CorporationAVX Corporation
LG226C104MAT2S1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0306
Φύλλα δεδομένων: LG226C104MAT2S1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LG226C104MAT2S1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.1UF 6.3V X7R 0306 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4298 pcs Φύλλο δεδομένων LG226C104MAT2S1.pdf
Τάση - Ονομαστική 6.3V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7R
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.030" L x 0.063" W (0.76mm x 1.60mm) Σειρά LG22 (LGA)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 0306 (0816 Metric) Αλλα ονόματα 478-4084-2
LG226C704MAT2S1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry)
Λεπτομερής περιγραφή 0.1µF ±20% 6.3V Ceramic Capacitor X7R 0306 (0816 Metric) χωρητικότητα 0.1µF
εφαρμογές Bypass, Decoupling
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LG2-DB DC24
LG2-DB DC24
Κατασκευαστές: Omron Automation & Safety
Περιγραφή: VOLTAGE SENSOR 24VDC PLUG-IN