LG224Z224MAT2S1
AVX CorporationAVX Corporation
LG224Z224MAT2S1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP CER 0.22UF 4V X7S 0306
Φύλλα δεδομένων: 1.LG224Z224MAT2S1.pdf2.LG224Z224MAT2S1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος LG224Z224MAT2S1 Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP CER 0.22UF 4V X7S 0306 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 76054 pcs Φύλλο δεδομένων 1.LG224Z224MAT2S1.pdf2.LG224Z224MAT2S1.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Ανοχή ±20%
Πάχος (Max) 0.022" (0.55mm) Συντελεστής θερμοκρασίας X7S
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.030" L x 0.063" W (0.76mm x 1.60mm) Σειρά LG22 (LGA)
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση 0306 (0816 Metric) Αλλα ονόματα 478-4625-1
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, MLCC
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) μόλυβδος Style -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) - Χαρακτηριστικά Low ESL (Reverse Geometry)
Λεπτομερής περιγραφή 0.22µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0306 (0816 Metric) χωρητικότητα 0.22µF