F720G227KRC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 220UF 4V 10% 2824
Φύλλα δεδομένων: F720G227KRC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F720G227KRC
Αριθμός εξαρτήματος F720G227KRC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 220UF 4V 10% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52047 pcs Φύλλο δεδομένων F720G227KRC.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Σειρά F72, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric) Αλλα ονόματα F720G227KRCAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 220µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2824 (7260 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 220µF