F720G157MRC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150UF 4V 20% 2824
Φύλλα δεδομένων: F720G157MRC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F720G157MRC
Αριθμός εξαρτήματος F720G157MRC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 150UF 4V 20% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 47898 pcs Φύλλο δεδομένων F720G157MRC.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±20% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Σειρά F72, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric) Αλλα ονόματα F720G157MRCAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2824 (7260 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 150µF