F720G157KRC
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 150UF 4V 10% 2824
Φύλλα δεδομένων: F720G157KRC.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του F720G157KRC
Αριθμός εξαρτήματος F720G157KRC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 150UF 4V 10% 2824 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40138 pcs Φύλλο δεδομένων F720G157KRC.pdf
Τάση - Ονομαστική 4V Τύπος Conformal Coated
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.283" L x 0.236" W (7.20mm x 6.00mm)
Σειρά F72, Frameless™ Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 2824 (7260 Metric) Αλλα ονόματα F720G157KRCAVX
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.150" (3.80mm) Χαρακτηριστικά General Purpose
Ποσοστό αποτυχίας - ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 700 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 150µF Conformal Coated Tantalum Capacitors 4V 2824 (7260 Metric) 700 mOhm χωρητικότητα 150µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
F720J108KMC
F720J108KMC
Περιγραφή: CAP TANT 1000UF 6.3V 10% 2824