CWR29JC156KCGC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JC156KCGC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 15UF 10% 20V 2711
Φύλλα δεδομένων: CWR29JC156KCGC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29JC156KCGC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 15UF 10% 20V 2711 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3270 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29JC156KCGC.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.265" L x 0.110" W (6.73mm x 2.79mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2711 (6728 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1132
1010-1132-MIL
TAZG156K020LBMC0845
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός G Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 275 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 15µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2711 (6728 Metric) 275 mOhm χωρητικότητα 15µF
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
CWR29JC476KBHZ
CWR29JC476KBHZ
Κατασκευαστές: AVX Corporation
Περιγραφή: CAP TANT 47UF 10% 20V 2915
Σε απόθεμα: 5350 pcs
Κατεβάστε: CWR29JC476KBHZ.pdf
RFQ
CWR29JC476KCHC\W
CWR29JC476KCHC\W