CWR29JC476KCHC
AVX CorporationAVX Corporation
CWR29JC476KCHC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP TANT 47UF 10% 20V 2915
Φύλλα δεδομένων: CWR29JC476KCHC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος CWR29JC476KCHC Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP TANT 47UF 10% 20V 2915 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 3163 pcs Φύλλο δεδομένων CWR29JC476KCHC.pdf
Τάση - Ονομαστική 20V Τύπος Molded
Ανοχή ±10% Μέγεθος / Διαστάσεις 0.285" L x 0.150" W (7.24mm x 3.81mm)
Σειρά Military, MIL-PRF-55365/11, CWR29 Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 2915 (7338 Metric) Αλλα ονόματα 1010-1137
1010-1137-MIL
TAZH476K020LBMC0845
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks
Κατασκευαστής Μέγεθος Κωδικός H Ισόβια @ Temp. -
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.125" (3.17mm) Χαρακτηριστικά Military
Ποσοστό αποτυχίας C (0.01%) ESR (Ισοδύναμη Αντίσταση Σειράς) 180 mOhm
Λεπτομερής περιγραφή 47µF Molded Tantalum Capacitors 20V 2915 (7338 Metric) 180 mOhm χωρητικότητα 47µF