CB017D0472JBA
AVX CorporationAVX Corporation
CB017D0472JBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 4700PF 5% 63VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: CB017D0472JBA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
7800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB017D0472JBA
Αριθμός εξαρτήματος CB017D0472JBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 4700PF 5% 63VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 256935 pcs Φύλλο δεδομένων CB017D0472JBA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 63V Τάση Αξιολόγηση - AC 40V
Ανοχή ±5% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.045" (1.15mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 4700pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 4700pF