CB018B0682JBA
AVX CorporationAVX Corporation
CB018B0682JBA Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: CB018B0682JBA.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB018B0682JBA
Αριθμός εξαρτήματος CB018B0682JBA Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 16VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 206835 pcs Φύλλο δεδομένων CB018B0682JBA.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 16V Τάση Αξιολόγηση - AC 10V
Ανοχή ±5% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks μόλυβδος Απόσταση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.045" (1.15mm)
Χαρακτηριστικά - διηλεκτρικό υλικό Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked
Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 10V 16V Polyphenylene Sulfide (PPS), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric) χωρητικότητα 6800pF