CB017C0682J--
AVX CorporationAVX Corporation
CB017C0682J-- Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AVX Corporation
Περιγραφή προϊόντος CAP FILM 6800PF 5% 25VDC 1206
Φύλλα δεδομένων: CB017C0682J--.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
8000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του CB017C0682J--
Αριθμός εξαρτήματος CB017C0682J-- Κατασκευαστής AVX Corporation
Περιγραφή CAP FILM 6800PF 5% 25VDC 1206 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 270378 pcs Φύλλο δεδομένων CB017C0682J--.pdf
Τάση Αξιολόγηση - DC 25V Τάση Αξιολόγηση - AC 16V
Ανοχή ±5% Λήξη Solder Pads
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.130" L x 0.063" W (3.30mm x 1.60mm) Σειρά CB
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση 1206 (3216 Metric) Αλλα ονόματα CB017C0682J
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 125°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
μόλυβδος Απόσταση - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.063" (1.60mm) Χαρακτηριστικά -
διηλεκτρικό υλικό Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Λεπτομερής περιγραφή 6800pF Film Capacitor 16V 25V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1206 (3216 Metric)
χωρητικότητα 6800pF εφαρμογές General Purpose