AWH-30G-E222-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH-30G-E222-IDC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE
Φύλλα δεδομένων: AWH-30G-E222-IDC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
60 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWH-30G-E222-IDC Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN PIN IDC 30POS W/ FLANGE Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 33543 pcs Φύλλο δεδομένων AWH-30G-E222-IDC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire -
Σειρά - σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tray
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 30
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά Feed Through στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks, Short
Λεπτομερής περιγραφή 30 Position Rectangular Header Connector IDC Gold Επικοινωνία Τύπος Male Pin