AWH-30A-0222-T
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 30POS R/A SHORT GOLD
Φύλλα δεδομένων: AWH-30A-0222-T.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
72 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWH-30A-0222-T Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN HEADER 30POS R/A SHORT GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 39845 pcs Φύλλο δεδομένων AWH-30A-0222-T.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά - Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 30 τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Ύψος μόνωσης 0.327" (8.30mm) Χρώμα μόνωσης Gray
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά Keying Slot
στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks, Short Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 30 position 0.100" (2.54mm)
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Brass
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.150" (3.81mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -