AWH-64G-0222-IDC
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AWH-64G-0222-IDC Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN PIN IDC 64POS SHORT W/O EAR
Φύλλα δεδομένων: AWH-64G-0222-IDC.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
36 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AWH-64G-0222-IDC Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN PIN IDC 64POS SHORT W/O EAR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20695 pcs Φύλλο δεδομένων AWH-64G-0222-IDC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire -
Σειρά - σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα AWH64G-0222-IDC
AWH64G-0222-IDC-ND
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 64 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Feed Through
στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks, Short Λεπτομερής περιγραφή 64 Position Rectangular Header Connector IDC Gold