AR-48-HZL/01-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR-48-HZL/01-TT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: AR-48-HZL/01-TT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
18 pcs
27 pcs
54 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AR-48-HZL/01-TT Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 35563 pcs Φύλλο δεδομένων AR-48-HZL/01-TT.pdf
Τύπος DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Τερματικότητα Post Μήκος -
Λήξη Solder Σειρά -
Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα AE10032
AR48-HZL/01-TT-R
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 48 (2 x 24)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επαφή Αντίσταση 4 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση Beryllium Copper