AR-18-HZL/01-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR-18-HZL/01-TT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: AR-18-HZL/01-TT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
26 pcs
52 pcs
104 pcs
260 pcs
520 pcs
1014 pcs
2522 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AR-18-HZL/01-TT Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 18POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 87158 pcs Φύλλο δεδομένων AR-18-HZL/01-TT.pdf
Τύπος DIP, 0.3" (7.62mm) Row Spacing Τερματικότητα Post Μήκος -
Λήξη Solder Σειρά -
Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα AE10918
AR18-HZL/01-TT-R
AR18HZL01TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 18 (2 x 9)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επαφή Αντίσταση 4 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση Beryllium Copper
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
AR-64-HZL-TT
AR-64-HZL-TT
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 64POS TIN
Κατεβάστε: AR-64-HZL-TT.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: Preci-Dip
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 10POS GOLD
Κατεβάστε: 110-83-210-01-839101.pdf
RFQ
AR-600
AR-600
Κατασκευαστές: Altech Corporation
Περιγραφή: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-500A
Σε απόθεμα: 227 pcs
Κατεβάστε: AR-600.pdf
AR-48-HZL/01-TT
AR-48-HZL/01-TT
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 48POS GOLD
Κατεβάστε: AR-48-HZL/01-TT.pdf
AR-180
AR-180
Περιγραφή: MC MECHANICAL INTERLOCK MC-180A
Κατεβάστε: AR-180.pdf
AR-12MW
AR-12MW
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: INTERLOCK KIT W/WIRE
Κατεβάστε:
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: STANDRD SOLDRTL DBL SKT
Κατεβάστε: 111-47-640-41-001000.pdf
AR-12M
AR-12M
Περιγραφή: MECHANICAL INTERLOCK
Κατεβάστε: AR-12M.pdf
AR-910672
AR-910672
Κατασκευαστές: Jonard Tools
Περιγραφή: TOOL INSERTION AND EXTRACTION
Κατεβάστε: AR-910672.pdf
Κατασκευαστές: Mill-Max
Περιγραφή: SKT PGA SOLDRTL
Κατασκευαστές: Carlo Gavazzi
Περιγραφή: INTERLOCK KIT W/O WIRES
Κατεβάστε:
AR-28-HZL/07-TT
AR-28-HZL/07-TT
Περιγραφή: CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Κατεβάστε: AR-28-HZL/07-TT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών