AR-28-HZL/07-TT
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
AR-28-HZL/07-TT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: ASSMANN WSW Components
Περιγραφή προϊόντος CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: AR-28-HZL/07-TT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
16 pcs
32 pcs
64 pcs
112 pcs
256 pcs
512 pcs
1008 pcs
2512 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος AR-28-HZL/07-TT Κατασκευαστής ASSMANN WSW Components
Περιγραφή CONN IC DIP SOCKET 28POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 45979 pcs Φύλλο δεδομένων AR-28-HZL/07-TT.pdf
Τύπος DIP, 0.6" (15.24mm) Row Spacing Τερματικότητα Post Μήκος -
Λήξη Solder Σειρά -
Pitch - Δημοσίευση 0.100" (2.54mm) Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Tube Αλλα ονόματα AE10041
AR 28 HZL/07-TT
AR28-HZL/07-TT-R
AR28HZL07TTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 105°C Αριθμός θέσεων ή Pins (Grid) 28 (2 x 14)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks
Χαρακτηριστικά Open Frame τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επαφή Αντίσταση 4 mOhm Υλικό επαφής - Δημοσίευση Beryllium Copper