SC305R6KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
SC305R6KT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC305R6KT
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 5.6UH 314MA 1.8 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC305R6KT.pdf2.SC305R6KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC305R6KT
Αριθμός εξαρτήματος SC305R6KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 5.6UH 314MA 1.8 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 52754 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC305R6KT.pdf2.SC305R6KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC30, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1624030-1
1624030-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 5.6µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 65MHz Λεπτομερής περιγραφή 5.6µH Shielded Inductor 314mA 1.8 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 1.8 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 314mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC30820KT
SC30820KT
Περιγραφή: FIXED IND 82UH 156MA 7.3 OHM TH
Σε απόθεμα: 58980 pcs
Κατεβάστε: SC30820KT.pdf
RFQ
SC307NR
SC307NR
Κατασκευαστές: Mallory Sonalert Products
Περιγραφή: AUDIO PIEZO IND 3-7V PNL MNT
Κατεβάστε: SC307NR.pdf
RFQ
Περιγραφή: FIXED IND 68UH 162MA 6.7 OHM TH
Κατεβάστε: SC30680KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 56UH 176MA 5.7 OHM TH
SC307N
SC307N
Κατεβάστε: SC307N.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 560UH 62MA 46 OHM TH
SC306R8KT
SC306R8KT
Περιγραφή: FIXED IND 6.8UH 298MA 2 OHM TH
Κατεβάστε: SC306R8KT.pdf
SC303R9KT
SC303R9KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.9UH 420MA 1 OHM TH
Κατεβάστε: SC303R9KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 198MA 4.5 OHM TH
SC304R7KT
SC304R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 384MA 1.2 OHM TH
Κατεβάστε: SC304R7KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 470UH 65MA 42 OHM TH
Περιγραφή: FIXED IND 680UH 54MA 60 OHM TH
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών