SC15470KT
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC15470KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC15470KT.pdf2.SC15470KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC15470KT
Αριθμός εξαρτήματος SC15470KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 51436 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC15470KT.pdf2.SC15470KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC15, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 55 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623990-1
1623990-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 47µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 13MHz Λεπτομερής περιγραφή 47µH Shielded Inductor 235mA 2.75 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.75 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 235mA
Σχετικά προϊόντα
SC15390KT
SC15390KT
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
Σε απόθεμα: 45934 pcs
Κατεβάστε: SC15390KT.pdf
RFQ
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK2.5TRT.pdf
RFQ
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Κατεβάστε:
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK3.0TRT.pdf
SC1541CM-3.3TRT
SC1541CM-3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Κατεβάστε: SC1541CM-3.3TRT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Κατεβάστε: SC15101KT.pdf
SC154R7KT
SC154R7KT
Περιγραφή: FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Κατεβάστε: SC154R7KT.pdf
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Κατεβάστε: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Περιγραφή: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Κατεβάστε: SC1548CSKTRT.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Κατεβάστε: SC153R3KT.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Κατεβάστε: SC1548CSK1.5TRT.pdf
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK1.8TRT.pdf
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών