SC154R7KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC154R7KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC154R7KT.pdf2.SC154R7KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC154R7KT
Αριθμός εξαρτήματος SC154R7KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 4.7UH 300MA 2.6 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 44900 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC154R7KT.pdf2.SC154R7KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC15, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 33 @ 7.9MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623991-1
1623991-1-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 7.9MHz
Επαγωγή 4.7µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 90MHz Λεπτομερής περιγραφή 4.7µH Shielded Inductor 300mA 2.6 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 2.6 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 300mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Σε απόθεμα: 83567 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
SC1563ISK1.8TRT
SC1563ISK1.8TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK1.8TRT.pdf
RFQ
SC15470KT
SC15470KT
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Κατεβάστε: SC15470KT.pdf
SC1563ISK3.3TRT
SC1563ISK3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK3.3TRT.pdf
SC1541CM-3.3TRT
SC1541CM-3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Κατεβάστε: SC1541CM-3.3TRT.pdf
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Κατεβάστε: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC1565I5M2.5TRT
SC1565I5M2.5TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 1.5A TO263-5
Κατεβάστε: SC1565I5M2.5TRT.pdf
SC1563ISK2.5TRT
SC1563ISK2.5TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 2.5V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK2.5TRT.pdf
SC1565I5M1.8TRT
SC1565I5M1.8TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 1.8V 1.5A TO263-5
Κατεβάστε: SC1565I5M1.8TRT.pdf
SC1563ISK3.0TRT
SC1563ISK3.0TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3V 500MA SOT23-5
Κατεβάστε: SC1563ISK3.0TRT.pdf
SC1548CSK1.5TRT
SC1548CSK1.5TRT
Περιγραφή: IC LNR REG CTRLR 1OUT SOT23-5
Κατεβάστε: SC1548CSK1.5TRT.pdf
SC1548CSKTRT
SC1548CSKTRT
Κατεβάστε: SC1548CSKTRT.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών