SC15101KT
AMP Connectors / TE ConnectivityAMP Connectors / TE Connectivity
AMP Connectors / TE Connectivity
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: SC15101KT
Περιγραφή προϊόντος FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH
Φύλλα δεδομένων: 1.SC15101KT.pdf2.SC15101KT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του SC15101KT
Αριθμός εξαρτήματος SC15101KT Κατασκευαστής AMP Connectors / TE Connectivity
Περιγραφή FIXED IND 100UH 185MA 4.5 OHM TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 48245 pcs Φύλλο δεδομένων 1.SC15101KT.pdf2.SC15101KT.pdf
Τύπος - Ανοχή ±10%
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή Axial Μέγεθος / Διαστάσεις 0.165" Dia x 0.394" L (4.20mm x 10.00mm)
θωράκιση Shielded Σειρά SC15, Sigma Inductors
Ακροαματικότητα - Q @ Συχν 50 @ 2.5MHz
Συσκευασία Tape & Box (TB) Συσκευασία / υπόθεση Axial
Αλλα ονόματα 1623978-3
1623978-3-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 100°C
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό - Πυρήνας - Κατασκευαστής Standard Lead Time 22 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επαγωγική συχνότητα - Δοκιμή 2.5MHz
Επαγωγή 100µH Ύψος - Καθήμενοι (Max) -
Συχνότητα - Αυτο Resonant 9.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 100µH Shielded Inductor 185mA 4.5 Ohm Max Axial
Αντίσταση DC (DCR) 4.5 Ohm Max τρέχουσα Αξιολόγηση 185mA
Τρέχουσες - Κορεσμός -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
SC15390KT
SC15390KT
Περιγραφή: FIXED IND 39UH 244MA 2.6 OHM TH
Σε απόθεμα: 45934 pcs
Κατεβάστε: SC15390KT.pdf
RFQ
SC150U051515R24NONROHS
SC150U051515R24NONROHS
Κατασκευαστές: TDK-Lambda Americas Inc.
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 24V 90W
Σε απόθεμα: 225 pcs
Κατεβάστε: SC150U051515R24NONROHS.pdf
RFQ
SC150U051515R
SC150U051515R
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 2X15V 90W
Σε απόθεμα: 217 pcs
Κατεβάστε: SC150U051515R.pdf
SC153R3KT
SC153R3KT
Περιγραφή: FIXED IND 3.3UH 340MA 2 OHM
Κατεβάστε: SC153R3KT.pdf
Περιγραφή: FIXED IND 47UH 235MA 2.75 OHM TH
Κατεβάστε: SC15470KT.pdf
SC1541CS-3.3TRT
SC1541CS-3.3TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A 8SO
Κατεβάστε: SC1541CS-3.3TRT.pdf
SC1545CS-1.8TRT
SC1545CS-1.8TRT
Κατασκευαστές: Semtech
Περιγραφή: IC REG LDO 1.8V 0.5A 8SOIC
Κατεβάστε:
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 24V 90W
Σε απόθεμα: 247 pcs
Κατεβάστε: SC150U051212R24NONROHS.pdf
SC150U03051212P
SC150U03051212P
Περιγραφή: AC/DC CNVRTR 3.3V 5V 2X12V 90W
Σε απόθεμα: 242 pcs
Κατεβάστε: SC150U03051212P.pdf
SC1541CM-3.3TRT
SC1541CM-3.3TRT
Περιγραφή: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO263-5
Κατεβάστε: SC1541CM-3.3TRT.pdf
SC150U051212R5T
SC150U051212R5T
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 2X12V 5V 90W
Σε απόθεμα: 224 pcs
Κατεβάστε: SC150U051212R5T.pdf
SC150U0512NONROHS
SC150U0512NONROHS
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 12V 90W
Σε απόθεμα: 236 pcs
Κατεβάστε: SC150U0512NONROHS.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών