MM3Z4V7ST3G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z4V7ST3G Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z4V7ST3G.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z4V7ST3G
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z4V7ST3G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4156 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z4V7ST3G.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z4V7