MM3Z4V7B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z4V7B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MM3Z4V7B
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: MM3Z4V7B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z4V7B
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z4V7B Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3180266 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z4V7B.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα MM3Z4V7BTR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 75 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.7µA @ 2V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z4V7