MM3Z4V7ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z4V7ST1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z4V7ST1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z4V7ST1
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z4V7ST1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 4.7V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5719 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z4V7ST1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 4.7V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα MM3Z4V7ST1OSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 80 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 4.7V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 3µA @ 2V