MM3Z3V6ST1
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z3V6ST1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323
Φύλλα δεδομένων: MM3Z3V6ST1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z3V6ST1
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z3V6ST1 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5297 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z3V6ST1.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 900mV @ 10mA
Ανοχή ±3% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-76, SOD-323
Αλλα ονόματα MM3Z3V6ST1OS Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 90 Ohms
Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 200mW ±3% Surface Mount SOD-323 Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 5µA @ 1V
Αριθμός μέρους βάσης MM3Z3V6
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MM3Z3V9ST1
MM3Z3V9ST1
Περιγραφή: DIODE ZENER 4.03V 200MW SOD323
Σε απόθεμα: 5445 pcs
Κατεβάστε: MM3Z3V9ST1.pdf
RFQ
MM3Z3V6C
MM3Z3V6C
Περιγραφή: DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Σε απόθεμα: 1473572 pcs
Κατεβάστε: MM3Z3V6C.pdf
RFQ
MM3Z3V6ST1G
MM3Z3V6ST1G