MM3Z3V6B
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z3V6B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MM3Z3V6B
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: MM3Z3V6B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
6000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z3V6B
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z3V6B Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.6V 200MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3066651 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z3V6B.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.6V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 10mA
Ανοχή ±2% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα MM3Z3V6BTR Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 84 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.6V 200mW ±2% Surface Mount SOD-323F
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 4.5µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z3V6