MM3Z3V9C
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MM3Z3V9C Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: MM3Z3V9C
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F
Φύλλα δεδομένων: MM3Z3V9C.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MM3Z3V9C
Αριθμός εξαρτήματος MM3Z3V9C Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή DIODE ZENER 3.9V 200MW SOD323F Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1574182 pcs Φύλλο δεδομένων MM3Z3V9C.pdf
Τάσης - Zener (Nom) (Vz) 3.9V Τάσης - Forward (Vf) (Max) @ Αν 1V @ 10mA
Ανοχή ±5% Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή SOD-323F
Σειρά - Ισχύς - Max 200mW
Συσκευασία Cut Tape (CT) Συσκευασία / υπόθεση SC-90, SOD-323F
Αλλα ονόματα MM3Z3V9CCT Θερμοκρασία λειτουργίας -65°C ~ 150°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Σύνθετη αντίσταση (Max) (Zzt) 84 Ohms Λεπτομερής περιγραφή Zener Diode 3.9V 200mW ±5% Surface Mount SOD-323F
Τρέχουσες - Αντίστροφη Διαρροή @ Vr 2.7µA @ 1V Αριθμός μέρους βάσης MM3Z3V9