MC74AC240NG
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
MC74AC240NG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 6V 20DIP
Φύλλα δεδομένων: MC74AC240NG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC74AC240NG
Αριθμός εξαρτήματος MC74AC240NG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20DIP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4404 pcs Φύλλο δεδομένων MC74AC240NG.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-PDIP
Σειρά 74AC Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 20-DIP (0.300", 7.62mm) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-PDIP Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA