MC74AC240DWR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC74AC240DWR2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του MC74AC240DWR2
Αριθμός εξαρτήματος MC74AC240DWR2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4125 pcs Φύλλο δεδομένων MC74AC240DWR2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά 74AC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) Αριθμός Στοιχείων 2
Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA
Αριθμός μέρους βάσης 74AC240
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MC74AC240DW
MC74AC240DW