MC74AC240DWR2G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC
Φύλλα δεδομένων: MC74AC240DWR2G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
2000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MC74AC240DWR2G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC BUFFER INVERT 6V 20SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 269772 pcs Φύλλο δεδομένων MC74AC240DWR2G.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2 V ~ 6 V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-SOIC
Σειρά 74AC Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) Τύπος εξόδου 3-State
Αλλα ονόματα MC74AC240DWR2G-ND
MC74AC240DWR2GOSTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός Στοιχείων 2 Αριθμός Bits ανά στοιχείο 4
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 20 Weeks λογική Τύπος Buffer, Inverting
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Τύπος εισόδου -
Λεπτομερής περιγραφή Buffer, Inverting 2 Element 4 Bit per Element 3-State Output 20-SOIC Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 24mA, 24mA