LM285Z-2.5G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Φύλλα δεδομένων: LM285Z-2.5G.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM285Z-2.5G
Αριθμός εξαρτήματος LM285Z-2.5G Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 207324 pcs Φύλλο δεδομένων LM285Z-2.5G.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±1.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM285Z-2.5G-ND
LM285Z-2.5GOS
LM285Z25G
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3 Τρέχουσες - Προμήθεια -
Τρέχουσες - εξόδου 20mA Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA
Αριθμός μέρους βάσης LM285
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LM285Z-2.5/NOPB
LM285Z-2.5/NOPB
Κατασκευαστές: N/A
Σε απόθεμα: 175302 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
LM285Z-2.5RA
LM285Z-2.5RA
Κατεβάστε: LM285Z-2.5RA.pdf
RFQ
LM285Z-2.5#PBF
LM285Z-2.5#PBF
Κατασκευαστές: ADI (Analog Devices, Inc.)
Κατεβάστε: LM285Z-2.5#PBF.pdf
LM285Z-2.5RP
LM285Z-2.5RP
Κατεβάστε: LM285Z-2.5RP.pdf
LM285Z-2.5
LM285Z-2.5
Κατεβάστε: LM285Z-2.5.pdf
LM285Z-2.5#TRPBF
LM285Z-2.5#TRPBF