LM285Z-2.5RAG
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Φύλλα δεδομένων: LM285Z-2.5RAG.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM285Z-2.5RAG
Αριθμός εξαρτήματος LM285Z-2.5RAG Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 166899 pcs Φύλλο δεδομένων LM285Z-2.5RAG.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±1.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Cut Tape (CT)
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) (Formed Leads) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM285Z-2.5RAGOSCT Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3 Τρέχουσες - Προμήθεια -
Τρέχουσες - εξόδου 20mA Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA
Αριθμός μέρους βάσης LM285
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LM285Z-2.5G
LM285Z-2.5G
Σε απόθεμα: 207324 pcs
Κατεβάστε: LM285Z-2.5G.pdf
RFQ
LM285Z-2.5RA
LM285Z-2.5RA