LM285Z-2.5
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3
Φύλλα δεδομένων: LM285Z-2.5.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του LM285Z-2.5
Αριθμός εξαρτήματος LM285Z-2.5 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή IC VREF SHUNT 2.5V TO92-3 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5739 pcs Φύλλο δεδομένων LM285Z-2.5.pdf
Τάση - Έξοδος (Min / Σταθερό) 2.5V Τάση - Είσοδος -
Ανοχή ±1.5% Συντελεστής θερμοκρασίας 80ppm/°C Typical
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-92-3 Σειρά -
Τύπος αναφοράς Shunt Συσκευασία Bulk
Συσκευασία / υπόθεση TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) Τύπος εξόδου Fixed
Αλλα ονόματα LM285Z-2.5OS
LM285Z25
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Θόρυβος - 10Hz έως 10kHz 120µVrms Θόρυβος - 0.1Hz έως 10Hz -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή Shunt Voltage Reference IC ±1.5% 20mA TO-92-3
Τρέχουσες - Προμήθεια - Τρέχουσες - εξόδου 20mA
Τρέχουσες - Καθοδικές 30µA Αριθμός μέρους βάσης LM285
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
LM285Z-1.2#PBF
LM285Z-1.2#PBF
Κατασκευαστές: ADI (Analog Devices, Inc.)
Περιγραφή: IC VREF SHUNT 1.235V TO92-3
Σε απόθεμα: 32101 pcs
Κατεβάστε: LM285Z-1.2#PBF.pdf
RFQ
LM285Z-1.2/NOPB
LM285Z-1.2/NOPB
Κατασκευαστές: N/A
Σε απόθεμα: 169952 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
LM285Z-2.5#PBF
LM285Z-2.5#PBF
Κατεβάστε: LM285Z-2.5#PBF.pdf
LM285Z-2.5#TRPBF
LM285Z-2.5#TRPBF
Κατεβάστε: LM285Z-2.5#TRPBF.pdf
LM285Z-1.2RAG
LM285Z-1.2RAG
Κατεβάστε: LM285Z-1.2RAG.pdf
LM285Z-2.5G
LM285Z-2.5G
Κατεβάστε: LM285Z-2.5G.pdf
LM285Z-2.5RA
LM285Z-2.5RA
Κατεβάστε: LM285Z-2.5RA.pdf
LM285Z-2.5/NOPB
LM285Z-2.5/NOPB
Κατασκευαστές: N/A