FQD4N20LTM
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 200V 3.2A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD4N20LTM.pdf2.FQD4N20LTM.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD4N20LTM
Αριθμός εξαρτήματος FQD4N20LTM Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 200V 3.2A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5971 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD4N20LTM.pdf2.FQD4N20LTM.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 2V @ 250µA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.35 Ohm @ 1.6A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 310pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5.2nC @ 5V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 5V, 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 200V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 200V 3.2A (Tc) 2.5W (Ta), 30W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3.2A (Tc)