FQD3P50TF
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FQD3P50TF
Περιγραφή προϊόντος MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD3P50TF.pdf2.FQD3P50TF.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD3P50TF
Αριθμός εξαρτήματος FQD3P50TF Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET P-CH 500V 2.1A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5920 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD3P50TF.pdf2.FQD3P50TF.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 4.9 Ohm @ 1.05A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 660pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 23nC @ 10V FET Τύπος P-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 500V Λεπτομερής περιγραφή P-Channel 500V 2.1A (Tc) 2.5W (Ta), 50W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 2.1A (Tc)