FQD4N25TM-WS
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 250V 3A DPAK
Φύλλα δεδομένων: 1.FQD4N25TM-WS.pdf2.FQD4N25TM-WS.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FQD4N25TM-WS
Αριθμός εξαρτήματος FQD4N25TM-WS Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 250V 3A DPAK Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 187556 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FQD4N25TM-WS.pdf2.FQD4N25TM-WS.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 5V @ 250µA Vgs (Max) ±30V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή D-Pak
Σειρά QFET® Rds On (Max) @ Id, Vgs 1.75 Ohm @ 1.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση TO-252-3, DPak (2 Leads + Tab), SC-63 Αλλα ονόματα FQD4N25TM-WSTR
FQD4N25TM_WS
FQD4N25TM_WS-ND
FQD4N25TM_WSTR
FQD4N25TM_WSTR-ND
FQD4N25TMWS
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 5 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 200pF @ 25V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 5.6nC @ 10V FET Τύπος N-Channel
FET Χαρακτηριστικό - Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V
Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 250V Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 250V 3A (Tc) 2.5W (Ta), 37W (Tc) Surface Mount D-Pak
Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 3A (Tc)
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FQD4N20LTF
FQD4N20LTF
Περιγραφή: MOSFET N-CH 200V 3.2A DPAK
Σε απόθεμα: 5248 pcs
Κατεβάστε: FQD4N20LTF.pdf
RFQ
FQD4P25TM
FQD4P25TM
Περιγραφή: MOSFET P-CH 250V 3.1A DPAK
Κατεβάστε: FQD4P25TM.pdf
RFQ
FQD4N50TM_WS
FQD4N50TM_WS
Περιγραφή: MOSFET N-CH 500V 2.6A DPAK