FOD3150TSV
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD3150TSV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
Φύλλα δεδομένων: FOD3150TSV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FOD3150TSV
Αριθμός εξαρτήματος FOD3150TSV Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 74575 pcs Φύλλο δεδομένων FOD3150TSV.pdf
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 30 V Τάσης - Απομόνωση 5000Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V Τεχνολογία Optical Coupling
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SMD Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 60ns, 60ns Παλμική παράλυση παραμόρφωσης (Max) 300ns
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, Gull Wing Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή 1.5A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel 8-SMD
Τρέχουσα - Μέγιστη παραγωγή 1.5A Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1A, 1A
Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 25mA Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) 20kV/µs