FOD3150T
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FOD3150T
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8DIP
Φύλλα δεδομένων: FOD3150T.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FOD3150T
Αριθμός εξαρτήματος FOD3150T Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5753 pcs Φύλλο δεδομένων FOD3150T.pdf
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 30 V Τάσης - Απομόνωση 5000Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V Τεχνολογία Optical Coupling
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-DIP Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 60ns, 60ns Παλμική παράλυση παραμόρφωσης (Max) 300ns
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-DIP (0.400", 10.16mm) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Λεπτομερής περιγραφή 1.5A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel 8-DIP Τρέχουσα - Μέγιστη παραγωγή 1.5A
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1A, 1A Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 25mA
Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) 20kV/µs εγκρίσεις UL