FOD3150TSR2
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FOD3150TSR2 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος OPTOISO 5KV 1CH GATE DRIVER 8SMD
Φύλλα δεδομένων: FOD3150TSR2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FOD3150TSR2
Αριθμός εξαρτήματος FOD3150TSR2 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Διαθέσιμη ποσότητα 5082 pcs Φύλλο δεδομένων FOD3150TSR2.pdf
Τάσης - Προμήθεια 15 V ~ 30 V Τάσης - Απομόνωση 5000Vrms
Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 1.5V Τεχνολογία Optical Coupling
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-SMD Σειρά -
Χρόνος ανόδου / πτώσης (τύπος) 60ns, 60ns Παλμική παράλυση παραμόρφωσης (Max) 300ns
Καθυστέρηση διάδοσης tpLH / tpHL (Max) 500ns, 500ns Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-SMD, Gull Wing Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 100°C
Αριθμός καναλιών 1 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Λεπτομερής περιγραφή 1.5A Gate Driver Optical Coupling 5000Vrms 1 Channel 8-SMD Τρέχουσα - Μέγιστη παραγωγή 1.5A
Τρέχουσες - Έξοδος High, Low 1A, 1A Τρέχουσα - Συνεχής ροή DC (Αν) (Μέγιστη) 25mA
Κοινή λειτουργία παροδική ανοσία (Min) 20kV/µs εγκρίσεις UL