FDMD8260LET60
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD8260LET60 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 60V 15A
Φύλλα δεδομένων: FDMD8260LET60.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMD8260LET60
Αριθμός εξαρτήματος FDMD8260LET60 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 60V 15A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 60207 pcs Φύλλο δεδομένων FDMD8260LET60.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-Power3.3x5
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 5.8 mOhm @ 15A, 10V
Ισχύς - Max 1.1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWDFN Αλλα ονόματα FDMD8260LET60TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 175°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 35 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 5245pF @ 30V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 68nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Standard Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 60V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 60V 15A 1.1W Surface Mount 12-Power3.3x5 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 15A