FDMD82100
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD82100 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FDMD82100
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 100V 7A 12POWER
Φύλλα δεδομένων: FDMD82100.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
3000 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMD82100
Αριθμός εξαρτήματος FDMD82100 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 100V 7A 12POWER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 67173 pcs Φύλλο δεδομένων FDMD82100.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-Power3.3x5
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 19 mOhm @ 7A, 10V
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWDFN Αλλα ονόματα FDMD82100TR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1070pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 17nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Standard Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 7A 1W Surface Mount 12-Power3.3x5 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FDMD82100L
FDMD82100L
Περιγραφή: MOSFET 2N-CH 100V 7A 6-MLP