FDMD82100L
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
FDMD82100L Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή προϊόντος MOSFET 2N-CH 100V 7A 6-MLP
Φύλλα δεδομένων: FDMD82100L.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FDMD82100L
Αριθμός εξαρτήματος FDMD82100L Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET 2N-CH 100V 7A 6-MLP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 70479 pcs Φύλλο δεδομένων FDMD82100L.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 3V @ 250µA Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 12-Power3.3x5
Σειρά PowerTrench® Rds On (Max) @ Id, Vgs 19.5 mOhm @ 7A, 10V
Ισχύς - Max 1W Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 12-PowerWDFN Αλλα ονόματα FDMD82100LTR
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 39 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 1585pF @ 50V
Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 24nC @ 10V FET Τύπος 2 N-Channel (Dual)
FET Χαρακτηριστικό Logic Level Gate Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 100V
Λεπτομερής περιγραφή Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) 100V 7A 1W Surface Mount 12-Power3.3x5 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 7A