FCP290N80
Επισκόπηση προϊόντος
Αριθμός εξαρτήματος: FCP290N80
Περιγραφή προϊόντος MOSFET N-CH 800V 17A TO220
Φύλλα δεδομένων: FCP290N80.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FCP290N80
Αριθμός εξαρτήματος FCP290N80 Κατασκευαστής AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή MOSFET N-CH 800V 17A TO220 Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31689 pcs Φύλλο δεδομένων FCP290N80.pdf
Vgs (th) (Max) @ Id 4.5V @ 1.7mA Vgs (Max) ±20V
Τεχνολογία MOSFET (Metal Oxide) Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή TO-220
Σειρά SuperFET® II Rds On (Max) @ Id, Vgs 290 mOhm @ 8.5A, 10V
Έκλυση ενέργειας (Max) 212W (Tc) Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση TO-220-3 Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 150°C (TJ)
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χωρητικότητα εισόδου (Ciss) (Max) @ Vds 3205pF @ 100V Φόρτιση πύλης (Qg) (μέγιστο) @ Vgs 75nC @ 10V
FET Τύπος N-Channel FET Χαρακτηριστικό -
Τάση μετάδοσης κίνησης (Μέγιστη ένταση Rds On, Min Rds On) 10V Στραγγίζουμε σε πηγή τάσης (Vdss) 800V
Λεπτομερής περιγραφή N-Channel 800V 17A (Tc) 212W (Tc) Through Hole TO-220 Τρέχουσα - συνεχής αποστράγγιση (Id) @ 25 ° C 17A (Tc)